Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

"LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ul. Brukowa 28A Łomianki

Mapa

22 620 03...

22 620 03 66

biuro nieczynne: 8:00 - 17:00

liderhaus.com

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Agata Wrześniak
  • Urszula Gałązka
  • Urszula Radzikowska
  • +2

Nasi Agenci

Katarzyna Borowiecka

Katarzyna Borowiecka

O nas

Pracownicy naszego biura to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim stażem, którzy sprawnie przeprowadzą Cię przez proces kupna lub sprzedaży nieruchomości.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

74

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia "LIDER HAUS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Filtruj

Rynek pierwotny

1 590 000 zł170,60 m² 9 320,05 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Parter:...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dwurodzinny dom (dwa niezależne od siebie wejścia) usytuowany w cichej, przytulnej okolicy, w dziekanowie leśnym w otoczeniu dwóch jezior,...

Szczegóły ogłoszenia

976 800 zł740 m² 1 320 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka budowlana na planie prostokąta w niespotykanym rozmiarze / 31,5m x 23,5m / - wyjątkowa okazja w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Odkryj spokój i nowoczesność w podwarszawskim Kiełpinie. Kolejne etapy osiedla to propozycja dla osób szukających balansu między naturą...

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł164 m² 39,63 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:310 m²

Do wynajmu dom (bliźniak) wybudowany w 2007 roku, działka 255m2 w cichej uliczce w samym centrum Łomianek. Dom gotowy do zamieszkania od...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowowykończony dom W dąbrowie zachodniej , Wszystkie media miejskie, światłowód, 2 miejsca parkingowe przed budynkiem, ogród wokół domu Rozkład:...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł126 m² 6 738,10 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Osiedle Miętowa Nuta Twój energooszczędny dom w Kiełpinie Odkryj spokój i nowoczesność na Osiedlu Miętowa Nuta przy ul. Miętowej. To idealne...

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł129,09 m² 8 947,25 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania domy z garażem blisko centrum w Łomiankach. Funkcjonalne, energooszczędne budynki z pełnym dostępem do miejskich mediów...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł991 m² 1 261,35 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość do remontu lub przebudowy w centrum Łomianek, wszystkie media miejskie. Budynek mieszkalny 200m2 o 3 kondygnacjach, na parterze...

Szczegóły ogłoszenia

1 244 600 zł4 454 m² 279,43 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w II linii zabudowy w przepięknej zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Wymiary działki 127x35 m Cena 280 zł/...

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł123 m² 6 739,84 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Odkryj harmonię na Osiedlu Miętowa Nuta Etap IV już w sprzedaży! Szukasz miejsca, gdzie nowoczesność spotyka się z zapachem natury? Osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

4 510 000 zł10 250 m² 440 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Super działka przemysłowa w pierwszej linii zabudowy od trasy S7 położona w Sadowej gm. Łomianki, o wymiarach 65mx185m , z dostępem do...

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł123 m² 4 552,85 zł/m²

Beata Wacholska

Beata Wacholska

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Moja stacja etap IV ostatnie mieszkania! Nowoczesne osiedle domów szeregowych komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja Zapraszamy do zapoznania...

Szczegóły ogłoszenia

2 301 440 zł7 120 m² 323,24 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania grunt o powierzchni ok.7120m2 i szerokości 44m, położony w Kazuniu Nowym z bezpośrednim dostępem do opaski trasy S7,...

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł143 m² 25 174,83 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania skrajny segment/mieszkanie bezczynszowe na nowoczesnym osiedlu warszawskich Bielan. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie. Wysokość...

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł2 000 m² 725 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana położona bezpośrednio przy gminnej, utwardzonej ulicy. W odległości zaledwie 85m od wejścia do puszczy Kampinoskiej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:139 m²

Przedsprzedaż = atrakcyjne ceny ! Osiedle zlokalizowane jest w gminie Łomianki tylko 8km od granic Warszawy, przy przystanku komunikacji miejskiej...

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł260 m² 10 730,77 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom jednorodzinny położony w bardzo cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu młocińskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana...

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 531 m² 1 208,36 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o pow. 1.531 m2 zlokalizowana w Łomiankach z prawomocnym PnB obejmującym "budowę zespołu 3 budynków...

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 619 m² 1 172,95 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę rezydencji w klasycznym stylu , jest możliwość budowy innego domu na zasadzie...

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 500 m² 926,67 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Dąbrowie Leśnej (jedna z najładniejszych części Dąbrowy), w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz lasu....

Szczegóły ogłoszenia

5 838 000 zł9 730 m² 600 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-usługowa o wymiarach 47m x 185m położona w Klaudynie przy asfaltowej ulicy w której są wszystkie...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł920 m² 913,04 zł/m²

Urszula Radzikowska

Urszula Radzikowska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 920 m , położona w malowniczej okolicy przy Puszczy Kampinoskiej. Parametry...

Szczegóły ogłoszenia

1 936 900 zł5 534 m² 350 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka inwestycyjna / szer.29m , dł.200m / przy trasie E 7 Warszawa-Gdańsk 10 km od granicy m.st. Warszawa. Nieruchomość objęta mpzp...

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł655 m² 1 296,18 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługow położona przy cmentarzu Bródnowskim o wymiarach 19.5 m szerokości na 35m głębokości, objeta MPZP : 1. Dla...

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 770 m² 3 728,81 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Magazyn Sadowa - Łomianki Budynek magazynu wysokiego składowania zbudowany Bardzo dobry dojazd do magazynu 150 m z ul.Kolejowej. Trzy doki załadunkowe...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł2 436 m² 451,56 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Łomiankach, buraków. Bardzo dobry dojazd do Warszawy, 4 linie autubosowe, przystanek 5 minut od działki. Blisko do centrum handlowego Auchan...

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł99,30 m² 10 070,49 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Segment srodkowy- lokal mieszkalny o powierzchni 99,3 m2 składają się następujących pomieszczeń: wiatrołap, holl, 2 łazienki, kuchnia, salon,...

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

Urszula Gałązka

Urszula Gałązka

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Wojcieszynie 1200 m2, gm. Stare Babice, blisko puszczy kampinoskiej. Wymiary działki 40m x 30m. Blisko Puszcza Kampinoska, ładna...

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł3 000 m² 240 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka zagrodowa, budowlana z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego. Powierzchnia działki: 3000...

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł267 m² 8 951,31 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:835 m²

Do sprzedaży oferujemy piękny, reprezentacyjny, wolnostojący dom w Sadowej tuż za Łomiankami, niedaleko Kampinoskiego Parku Narodowego. Dom...

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł62 m² 13 709,68 zł/m²

Katarzyna Borowiecka

Katarzyna Borowiecka

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie | Warszawa Targówek, ul. Mokra Na sprzedaż oferuję komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej...

Szczegóły ogłoszenia

638 250 zł851 m² 750 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą utwardzoną w której...

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł1 500 m² 350 zł/m²

Agata Wrześniak

Agata Wrześniak

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa U1 1500 m bezpośrednio przy trasie dk7 Dziekanów, łomianki Na sprzedaż działka usługowa o powierzchni 1500 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł54,50 m² 11 559,63 zł/m²

Katarzyna Borowiecka

Katarzyna Borowiecka

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę ul. Conrada, tuż przy pętli autobusowej, usytuowane na 4 piętrze w 8 piętrowym...